Rezultati tekmovanj Trial

2017

datum št. dirke kraj država rezultati
13.5.2017 TR - 01 Lukovica SLO Rezultati (povezava)
2.7.2017 TR - 02 Vransko SLO Rezultati (povezava)
20.8.2017 TR - 03
10.9.2017 TR - 04  

 amzs trial 

SKUPNI VRSTNI RED 

                       
  KATEGORIJA DP # TRIAL GP (rdeča)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Severin Sajevec AMD RADOVLJICA BETA EVO 300 40 20 20          
2 Marko Jager AMD LUKOVICA SHERCO ST 300 34 17 17          
3 Danijel Prodan AMD RADOVLJICA TRS 300 15 15 0          
                       
                       
  KATEGORIJA DP ŽENSKE # TRIAL GP W (rumena)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Jasmina Ribič AMD LUKOVICA SHERCO ST 250 40 20 20          
2 Lucija Sajevec AMD RADOVLJICA BETA EVO 125 34 17 17          
                       
                       
  KATEGORIJA DP DO 18 let # TRIAL JUNIOR (rumena)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Ali Al Hiasat MK SLOVENJ GRADEC BETA EVO 125 20 20 0          
                       
                       
  KATEGORIJA AP # TRIAL T1 (rdeča)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Omar Al Hiasat / SHERCO ST 3.0 20 20 0          
                       
                       
  KATEGORIJA AP # TRIAL T2 (modra)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Alex Vencl / SHERCO ST 3.0 40 20 20          
2 Gregor Skopec / BETA EVO 300 17 17 0          
3 Sandi Smolič / BETA EVO 300 17 0 17          
4 Andrej Crnkovič / BETA EVO 300 15 15 0          
5 Milan Zorman / BETA EVO 300 15 0 15          
                       
                       
  KATEGORIJA AP # TRIAL T3 (rumena)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Lan Zorman / BETA EVO 15 40 20 20          
2 Igor Ferlič / BETA EVO 250 4T 28 13 15          
3 Darko Čater / SHERCO ST 3.0 27 17 10          
4 Damjan Max Zorko / BETA REV3 250 26 15 11          
5 Matej Kermavner / BETA EVO 300 18 11 7          
6 Uroš Pristovnik / TRS 300 17 0 17          
7 Andrej Crnkovič / BETA EVO 300 13 0 13          
8 Borut Slatinšek / BETA EVO 300 9 0 9          
9 Siniša Smolič / BETA EVO 300 8 0 8          
                       
                       
  KATEGORIJA AP # TRIAL T4 (bela)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Božidar Zajc / TRS ONE 300 20 20 0          
2 Gal Crnkovič / BETA EVO JUNIOR 23 8 15          
3 Danej Doberšek / BETA EVO 300 22 9 13          
4 Sandi Srdar /   17 17 0          
5 Boštjan Fujs / TRS ONE 300 15 15 0          
6 Uroš Fendre /   13 13 0          
7 Andrej Mrak / SHERCO ST 2.5 11 11 0          
8 Gal Stanovnik / BETA EVO 250 10 10 0          
9 Andrej Doberšek / BETA EVO 300 8 0 20          
10 Josip Dolacki / BETA REV 250 8 0 17          
                       
                       
  KATEGORIJA AP # TRIAL T5 ŽENSKE (bela)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4 5 6 7
1 Tjaša Fifer / BETA EVO 125 40 20 20          
2 Maja Zorman / BETA EVO 125 34 17 17          
3 Alenka Prša / MONTESA 250 15 15 0          
4 Simonca Gudlin / SHERCO ST 2.5 13 13 0          
5 Maja Hribar Mrak / SHERCO ST 2.5 11 11 0