Rezultati tekmovanj Trial

2017

datum št. dirke kraj država rezultati
13.5.2017 TR - 01 Lukovica SLO Rezultati (povezava)
2.7.2017 TR - 02 Vransko SLO Rezultati (povezava)
20.8.2017 TR - 03 Vransko SLO Rezultati (povezava)
1.10.2017 TR - 04 Lukovica SLO Rezultati (povezava)

 amzs trial 

SKUPNI VRSTNI RED 

 

                 
  KATEGORIJA DP # TRIAL GP (rdeča)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Severin Sajevec AMD RADOVLJICA BETA 80 20 20 20 20
2 Marko Jager AMD LUKOVICA SHERCO 66 17 17 17 15
3 Danijel Prodan AMD RADOVLJICA TRS 32 15 0 0 17
                 
                 
  KATEGORIJA DP ŽENSKE # TRIAL GP W (rumena)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Jasmina Ribič AMD LUKOVICA SHERCO 80 20 20 20 20
2 Lucija Sajevec AMD RADOVLJICA BETA 68 17 17 17 17
                 
                 
  KATEGORIJA DP DO 18 let # TRIAL JUNIOR (rumena)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Ali Al Hiasat MK SLOVENJ GRADEC BETA 20 20 0 0 0
                 
                 
  KATEGORIJA AP # TRIAL T1 (rdeča)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Omar Al Hiasat / SHERCO 20 20 0 0 0
2 Christoph Gasser / VERTIGO 20 0 0 20 0
3 Peter Harrich / SHERCO 17 0 0 17 0
                 
                 
  KATEGORIJA AP # TRIAL T2 (modra)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Alex Vencl / SHERCO 40 20 20 0 0
2 Gregor Skopec / BETA 17 17 0 0 0
3 Sandi Smolič / BETA 17 0 17 0 0
4 Andrej Crnkovič / BETA 15 15 0 0 0
5 Milan Zorman / BETA 15 0 15 0 0
                 
                 
  KATEGORIJA AP # TRIAL T3 (rumena)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Lan Zorman / BETA 80 20 20 20 20
2 Darko Čater / SHERCO 55 17 10 13 15
3 Uroš Pristovnik / TRS 51 0 17 17 17
4 Damjan Max Zorko / BETA 48 15 11 9 13
5 Igor Ferlič / BETA 39 13 15 0 11
6 Matej Kermavner / BETA 26 11 7 0 8
7 Borut Slatinšek / BETA 19 0 9 10 0
8 Klemen Setnikar / SHERCO 15 0 0 15 0
9 Andrej Crnkovič / BETA 13 0 13 0 0
10 Božidar Zajc / TRS 11 0 0 11 0
11 Josip Dolački / BETA 10 0 0 0 10
12 Uroš Fendre / BETA 9 0 0 0 9
13 Siniša Smolič / BETA 8 0 8 0 0
14 Andrej Doberšek / BETA 8 0 0 8 0
                 
                 
  KATEGORIJA AP # TRIAL T4 (bela)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Gal Crnkovič / BETA 43 8 15 9 11
2 Zoran Stanovnik / MONTESA 40 0 0 20 20
3 Gal Stanovnik / BETA 40 10 0 15 15
4 Boštjan Fujs / TRS 32 15 0 17 0
5 Josip Dolacki / BETA 30 0 17 13 0
6 Danej Doberšek / BETA 30 9 13 8 0
7 Božidar Zajc / TRS 20 20 0 0 0
8 Andrej Doberšek / BETA 20 0 20 0 0
9 Sandi Srdar / BETA 17 17 0 0 0
10 Matic Karner / BETA 17 0 0 0 17
11 Uroš Fendre / BETA 13 13 0 0 0
12 Tim Gorenc / BETA 13 0 0 0 13
12 Andrej Mrak / SHERCO 11 11 0 0 0
13 Goran Popovič / BETA 11 0 0 11 0
14 Ivan Balog / BETA 10 0 0 10 0
15 Drejc Cvetko / OSSA 10 0 0 0 10
                 
                 
  KATEGORIJA AP # TRIAL T5 ŽENSKE (bela)
  Ime in priimek Klub Motor Skupaj 1 2 3 4
1 Tjaša Fifer / BETA EVO 125 80 20 20 20 20
2 Maja Zorman / BETA EVO 125 51 17 17 0 17
3 Alenka Prša / MONTESA 250 32 15 0 17 0
4 Simonca Gudlin / SHERCO ST 2.5 13 13 0 0 0
5 Maja Hribar Mrak / SHERCO ST 2.5 11 11 0 0 0